Tiešsaistes konfidencialitāte un drošība

Baltijas Konferenču Ūnija (BAUC) ļoti nopietni attiecas pret jūsu personas datu konfidencialitāti un aizsardzību. Mēs cenšamies ievērot vislabākās pamatnostādnes, tostarp Vispārējo datu aizsardzības regulu (GDPR).

Personīgā informācija

Jūs varat brīvi pārlūkot BAUC mājas lapu, neiesniedzot nekādu personisku informāciju, un BAUC nereģistrēs nekādu jūsu apmeklējuma personisku informāciju. Šī vietne nepiedāvā lietotājiem reģistrāciju vai e-pasta abonēšanu. Tikai BAUC personālam ir konti šajā vietnē. Reģistrētie lietotāji (BAUC darbinieki) var atvērt vai rediģēt kontu šajā tīmekļa vietnē un var ievadīt tik daudz informācijas, cik to vēlas. Viņi jebkurā laikā var mainīt sava tiešsaistes konta informāciju.

Lietotāja konta informācija tiek glabāta drošā vietā un pieejama tikai BAUC personālam. Lietotāja parole ir šifrēta, un to nevar iegūt neviens lietotājs, tādēļ, ja lietotājs to aizmirst, viņam/viņai ir jāpieprasa, lai uz viņa/viņas reģistrēto e-pasta adresei tiktu nosūtīta jauna parole.

Mēs nepārdodam lietotāju informāciju un nenododam to nevienai citai organizācijai vai trešai personai. Jūs nekad nesaņemsit no mums nevēlamus e-pastus.

Reģistrētie lietotāji var pieprasīt no viņu tiešsaistes konta dzēst visu, izņemot viņu lietotājvārdu un e-pasta adresi vai vispār dzēst viņu lietotāja kontu.

Sīkdatnes

Tāpat kā visas vietnes, kurām ir personīgie konti, BAUC mājas lapā tiek izmantoti sīkfaili, kas ļauj mūsu apmeklētājiem pierakstīties savos kontos, un tādējādi viņiem ir iespēja piekļūt savām ziņām, rakstiem un komentāriem viņu apmeklējuma laikā. Kad apmeklējat mūsu vietni, jūsu tīmekļa pārlūkprogramma pieņem mazu teksta failu, ko parasti sauc par sīkfailu. Šajā teksta failā ir unikāls ID, ko piešķiram jūsu datoram, mūsu tīmekļa vietnes nosaukums (lai neviens cits nevar tai piekļūt), un numurs, kas datoram paziņo, ka šis sīkfails beigsies nākamajā reizē, kad aizverat pārlūku. Šis sīkfaila ID atbilst mūsu servera sesijas ID. Pierakstoties savā kontā, mūsu tīmekļa lapas zina, kura tiešsaistes konta informācija pieder jums. Sīkfaili ir tikai drošs veids, kā ierobežot konta informāciju to īstajiem īpašniekiem, kuri ir likumīgi parakstījuši mūsu vietnē. Sīkfailus neizmanto, lai apkopotu informāciju no apmeklētājiem. Jebkāda privāta informācija, kuru redzat mūsu vietnē, ir labprātīgi ievadīta, un tā tiek saglabāta mūsu drošās datubāzēs, nevis sīkdatnēs. Sīkdatne saglabā tikai unikālo sesijas ID, kuru esat izveidojis ar mūsu serveri, tāpēc uz to nevar piekļūt kāda cita vietne. Jūsu informācija ir aizsargāta.

Drošības līdzekļi

Mūsu tīmekļa lapas panākumi ir atkarīgi no mūsu lasītāju un tiešsaites apmeklētāju uzticības viņu privātumam un drošībai. Tas mums ir ļoti svarīgi, un mēs izmantojam jaunākās šifrēšanas tehnoloģijas un drošības funkcijas mūsu mājas lapā, lai nodrošinātu, ka jūsu informācija tiek droši aizsargāta.